Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
FireTürk markasını bünyesinde bulunduran M.E. Makina Madencilik Otomotiv İnş. ve San. Tic. Ltd. Şti olarak tasarım ve mühendislik boyutundan üretime kadar portföyünde bulundurduğu ünlü markalara Ankara'da yer alan 800 metrekarelik esnek kapasiteli tesislerde 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Gelecek yıllarımızı kurguladığımız planlar sonucunda, FireTürk yerli markamızı daha ileriye taşıyacak strateji ve vizyonumuz doğrultusunda; çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir ve ihtiyaca uygun çözümler sunmayı hedef edindik.

Sadece üretim odaklı değil, ürün ve hizmet geliştirmeden satış ve satış sonrasına kadar faaliyet gösteren bir şirket olarak, daha başarılı bir ana üretici olmayı, mevcut kapasiteyi verimli kullanarak üretim ve istihdamı arttırmayı, iş alanlarımızı genişleterek stratejik ortaklıklarımızı pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin üretimle kalkınacağının bilincinde olan bir firma olarak yangın güvenliği için öngörülen ihracat hedefinde söz sahibi olmayı istiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

KALİTE, GÜVEN VE TAKİP

Şirketimiz, başarısını kaliteli ürünleri ekonomik ve çözüm ortağı anlayışı ile sunmaktadır. Ürün teslimi sonrası sistemlerin işleyişlerini ve müşteri memnuniyetini takip altında tutmaktadır. Müşterilerimiz bizim çözüm ortaklarımızdır.
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
+90(312) 394 65 22
Copyright © 2020 Her Hakkı Saklıdır.
Top